Hakmar

Firma Tarihi
Hakmar Alışveriş Merkezleri, 1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulmuştur. Öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek bugün şube sayısını 19’a çıkartan Hakmar deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2 satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.
Yüksek satınalma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle Hakmar hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.

Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen Hakmar personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte; kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güleryüzlü servisle pekiştirmektedir. Belki de bu yüzden bölgesinde müşterileriyle bütünleşmiş ve adı neredeyseyse marketçilikle birlikte anılır olmuştur.

Bugün 15.000 den fazla ürün çeşidinin satıldığı Hakmar Marketleri, özel merketçilik yazılımları ve pos sistemleriyle birbirine online olarak bağlı ve entegre hizmet vermektedirler. Market ve mağaza yönetiminde hayata geçirdiği bu son teknolojilerle Hakmar, tüketiciye hızlı ve etkin servis sağlayabilmekte, yenilikleri anında uygulayabilmektedir.

Hakmar dönüşüm ve gelişim süreci içerisinde kurumsallaşmaya da büyük bir önem vermektedir. Bu bağlamda, başlatmış olduğu ISO 9001:2000 çalışmalarını sonuçlandırarak hizmet kalitesini belgelendirme hedefini gerçekleştirmek üzeredir.

Benzer bir süreci kendi bünyesindeki unlu mamul imalathaneleri için de başlatan Hakmar, bu kapsamda yine gıda sağlığı ve güvenliği ile ilgili en yüksek belge olan HACCP’e de çok yakında sahip olmayı planlamaktadır.

Hakmar’ın en temel ideallerinden biri de şubelerinin sayısını hızlı bir şekilde arttırarak ürün ve hizmet kalitesini İstanbul’un diğer bölgelerindeki tüketicilere de ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Hakmar’ın perakende sektöründe sürekli gelişimini hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, firmamızın sahip olduğu bilgi, insan, ve finans kaynaklarını en verimli şekilde katma değere dönüştürerek, sürekli geliştirmek, en kaliteliyi en ucuza müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Mükemmele ulaşmak için değişimin önemine inanır, sürekli gelişmeyi ve değişmeyi hedefleriz.

Yüksek performansı sağlayacak imkan ve ortamları oluşturmak motivasyonu ve uzmanlığı yüksek, takım çalışmasını yapan personelle çalışırız.

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın güvenilir ve sürekli gelişen organizasyonumuzda yer almasını sağlarız.

Kaynaklarını verimli kullanan kârlı ve rekabetçi bir kurum olmak için çaba sarf ederiz.
İyi bir çalışma ortamı ve yeteneklerin geliştirildiği bir organizasyon olmayı amaçlarız.
Bilgi ve deneyimlerin paylaştıkça çoğaldığına, sorunların ve olumsuz sonuçların paylaştıkça azalacağına inanırız.

Kuruluş içi ve dışı ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı temel prensiplerimiz olarak kabul ederiz.

!!! Benzer Konular !!!

Aktüel Ürünler

Aktüel Ürünler

Bim Aktüel  A101 Aktüel Şok Aktüel ve Daha Fazla Market Aktüel Ürünler Kataloğunu Sitemizden Bulabilirsiniz...

KİPA Şubat 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu

KİPA Şubat 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu

KİPA Market Şubat 2014 Aktüel Ürünler KİPA market aktüel ürünler bu hafta da yine dolu...

A101 06 şubat 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 06 şubat 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 Market 06 şubat 2014 Perşembe Aktüel Ürünler A101 market aktüel ürünler bu hafta da...

KİPA Ocak 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu

KİPA Ocak 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu

KİPA Market Ocak 2014 Aktüel Ürünler KİPA market aktüel ürünler bu hafta da yine dolu...

Yukarı